The War of Dragons

Czasy zimnej wojny! Pomóż obalić rządy Złego Władcy!


#1 2013-04-28 22:59:46

 Colami

Fugitive

Call me!
Skąd: Dark Forest
Zarejestrowany: 2013-04-28
Posty: 781
Punktów :   
WWW

Brama

Wejście do Miasta.


My life is end!

Offline

 

#2 2013-05-01 23:31:18

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Brama

Już prawie jestem * myśli Indir *. Jeszcze tylko kawałek i bę... *mdleje i zaczyna się wykrwawiać*


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

#3 2013-05-02 09:49:29

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Brama

Po wielu wyczerpujących dniach podróży Zanderia stanęła u bram miasta. " Nie ma co szukać wiatru w polu. W mieście na pewno znajdę więcej informacji na temat podpalaczy." Powęszyła chwilę. Coś jej nie pasowało. Spojrzała na bruk... W wielu miejscach pokrywały go gęsto ślady krwi tworząc czerwoną ścieżkę. Łuski zjeżyły się jej na grzbiecie. Ostrożnie podążyła za krwawym śladem. Szkarłatne krople upadały coraz częściej, aż w końcu przekształciły się w jedną wielką kałużę... w której leżał smok. Niewiele myśląc podeszła do niego i zaczęła zasklepiać jego rany magią uzdrowicielską.
"Głupia"- pomyślała " To może być jeden z tych, którzy podpalili twój dom..." Kontynuowała jednak pracę do momentu, w którym uznała, że obrażenia nie zagrażają życiu nieznajomego. Oparła się o pobliski mur i czekała na jego ocknięcie...

Ostatnio edytowany przez Virllanda (2013-05-02 09:52:45)


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

#4 2013-05-02 13:36:15

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Brama

*ocyka się*
-co się stało... gdzie ja jestem?


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

#5 2013-05-02 14:02:15

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Brama

- Jesteś w pobliżu bram miasta, o ile się orientuję Miasta Chaosu. Spokojnie, nic ci nie grozi... chociaż to zależy w jaki sposób odpowiesz na moje pytania.- niewyczuwalnie stworzyła wokół nieznajomego delikatne pole siłowe- Co wiesz o podpaleniu wieży w Górach Burych?- zapytała zimnym tonem. Wysłała w pobliże smoka wiązkę swojej świadomości, aby wyczuwać wszystkie zmiany w temperaturze ciała i ciśnieniu jego krwi. Będzie mogła sprawdzić czy mówi prawdę...

Ostatnio edytowany przez Virllanda (2013-05-02 14:09:21)


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

#6 2013-05-02 14:12:37

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Brama

-Szczerze powiedziawszy to nie wiem co się stało. Lecz wiem że na łąkach powinien być ranny smok. Chce się na nim zemścić. Zabił mi rodzinę. *zaczyna słabnąć*


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

#7 2013-05-02 14:18:55

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Brama

Zanderia lekko wykrzywiła minę. Nieznajomy mówił prawdę. Ale nie uda jej się go do końca przepytać jeżeli znowu zemdleje.
- W tym stanie na nikim się nie zemścisz. Musisz odpocząć, dopiero wtedy wszcząć jakiekolwiek działania. Nie obchodzi mnie, kto ci zalazł za skórę a kto nie. Możesz wstać?


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

#8 2013-05-02 14:22:58

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Brama

*wstaje*
-raczej mogę. *zmienia kolor* Ciągle to potrafię. *wraca do poprzedniego koloru*


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

#9 2013-05-02 14:28:56

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Brama

Nie zdradzając zdziwienia wpatrywała się w smoka. " Kamuflaż, czy może coś innego?" przemknęło jej przez myśl.
- To znajdziemy dla siebie jakieś kwatery? Chyba zostanę w tym mieście dłużej, a ty też powinieneś odpocząć.


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

#10 2013-05-02 14:32:26

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Brama

-Dzięki za pomoc. Właśnie. Zapomniałem się przedstawić. Jestem Indir. A ty?


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

#11 2013-05-02 14:40:14

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Brama

- Zanderia. - zdjęła pole siłowe z Indira i  ruszyła w górę ulicy- Jestem tu po raz pierwszy. Na ogół w tej krainie. Poszukuję... - chciała powiedzieć o podpalaczach, ale ugryzła się w język. Może lepiej nie ujawniać wszystkiego na samym początku? Mówił o jakiejś zemście...- nowych artefaktów do kolekcji. Chcę się tu zatrzymać na kilka dni. A tobie co się stało? Gdybym cię nie załatała byłoby z tobą krucho.

Ostatnio edytowany przez Virllanda (2013-05-02 14:40:32)


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

#12 2013-05-02 14:47:50

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Brama

- Zaatakował mnie smok który po prostu chce mnie zabić. Nie wiem czemu. Właśnie on ścigał mnie z jakąś grupą przez ostatnie 7 lat. Wiem tylko że ktoś chciał zabić cały mój klan. Na moich oczach zamordowano 38 smoków. * łza leci z oka*


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

#13 2013-05-02 14:58:35

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Brama

- Przykro mi z powodu twojej straty. Może jeżeli popytasz nieco w mieście, to dowiesz się kim jest ten smok. A teraz chodźmy poszukać schronienia.- powiedziała i zagłębiła się w kręte uliczki miasta.

//przechodzi do ulic mieszkalnych miasta Chaosu//


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ogamedodatki.pun.pl www.filangur.pun.pl www.geode.pun.pl www.wena.pun.pl www.desert-operations.pun.pl