The War of Dragons

Czasy zimnej wojny! Pomóż obalić rządy Złego Władcy!


#16 2013-05-02 16:32:11

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- *wzdycha * Chodzi o to że przypomniało mi się wczoraj coś ważnego. Przypomniało mi się że tato przed śmiercią zlecił mi pewną misję. Kazał mi odszukać pewien artefakt. Jest w nim zapisana historia mojej rodziny.


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

#17 2013-05-02 16:37:48

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- Ciekawe, powiedział o nim coś jeszcze? W wieży, w której mieszkałam a... a teraz jest spalona, znajdowało się sporo drogocennych rzeczy. - spojrzała na towarzysza z ciekawością- Po wszystkim nie znalazłam tam wielu pozostawionych, nie wiem jednak, czy spaliły się razem z wieżą, czy zostały zabrane przez podpalaczy- zadrżała na myśl o tej drugiej opcji. Niektóre były naprawdę potężne...


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

#18 2013-05-02 16:43:14

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- Powiedział jeszcze że jest przy golemie. I że znajduje się na nim symbol rodowy. Niestety nie wiem jak wygląda.


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

#19 2013-05-02 17:00:34

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- Mogę cię zaniepokoić, ale razem z Ivenir'em- moim opiekunem- pokonaliśmy kiedyś golema. Ale było to już dawno, nie pamiętam czego strzegł. Mógł to być ten twój rodowy symbol, mogła to być zwyczajna Kula Zarazy... W obu wypadkach, teraz jest to coś, albo unicestwione, albo w łapach podpalaczy. Swoją drogą, interesuje mnie kto nimi dowodzi, zleca rozkazy. Nie wiesz przypadkiem?

Ostatnio edytowany przez Virllanda (2013-05-16 21:30:59)


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

#20 2013-05-02 17:54:09

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

-Niestety nie wiem. Może spróbujemy złapać Meridiana? Może on będzie coś wiedział?


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

#21 2013-05-02 18:22:01

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- Jasne- kiwnęła głową- Moglibyśmy się jednak na początek przygotować? Mam na myśli uzupełnić kalorie- wyszczerzyła zęby w uśmiechu.- Tu jest jakaś knajpka.- weszła do baru "Mięsiwo", obróciła się w progu- Idziesz?

Ostatnio edytowany przez Virllanda (2013-05-02 18:22:30)


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

#22 2013-05-02 21:53:42

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- Dobra. Nie przywykłem do miast.


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

#23 2013-05-03 11:07:50

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

Usiadła przy stoliku, podała Imdirowi kartę menu i spojrzała do swojej.
- Co zamawiasz? Nie patrz na ceny, stawiam.


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

#24 2013-05-03 11:45:38

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- Szczerze powiedziawszy to nie wiem. *patrzy na kartę *


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

#25 2013-05-03 12:20:54

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- Też nie mam apetytu na nic konkretnego... Kelner!
Do stolika przydreptał smok, ubrany w dziwne ciuchy.
- Może nam coś pan polecić?
Kelner stał przez chwilę w miejscu, jakby się zastanawiał, po czym włożył łapę do kieszeni swojego fartucha...
- Tak, jest takie jedno danie, które mogłoby się wam spodobać.
...z której wyjął Kulę z Obezwładniającą i rzucił nią o stół. Zaczął się uwalniać gaz. Pozostali goście rzucili się do drzwi wejściowych. Napastnik zniknął za tylnym wyjściem baru. Zanderia nie spodziewając się ataku, przed wyczarowaniem pola siłowego chroniącego ją i Imdira przed oparami, nawdychała się część z nich. Porządnie zakręciło jej się w głowie, krzyknęła do towarzysza:
- Łap go! Nie może nam uciec!

Ostatnio edytowany przez Virllanda (2013-05-03 12:25:16)


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

#26 2013-05-03 13:24:14

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

* Indir stał się niewidzialny i zaczął gonić "kelnera" *
- Nie uciekniesz !!!
- Zobaczymy czy mnie dogonisz * uderza o coś *
- Już cię dogoniłem. * pojawia się przed nim * lepsi od ciebie już próbowali uciekać przede mną. * wbija lekko ostrze w tajemniczego smoka * Ta trucizna cię obezwładni na kilka godzin. A właśnie czyżby szef ci nie powiedział że na mnie gaz nie działa?


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

#27 2013-05-03 13:41:05

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

Zand chwiejnym krokiem weszla na tyły budynku.
- Uhh, na tiarę Merlina, co to było? Masz go?- spojrzała na schwytanego smoka- Całe szczęście, udało ci się. Kojarzysz go skądś?


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

#28 2013-05-03 18:43:15

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- Nie. Własnie zabrałaś ten przedmiot z restauracji? A przy okazji to była bomba gazowa.


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

#29 2013-05-03 20:21:38

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- Tak, mam ją. Myślałam, że w mieście będziemy bezpieczni...


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

#30 2013-05-03 20:45:11

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- Pokaż mi ją. A przy okazji wiem jak sprawdzić jego pamięć.


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wena.pun.pl www.desert-operations.pun.pl www.ogamedodatki.pun.pl www.eti2011r.pun.pl www.geode.pun.pl