The War of Dragons

Czasy zimnej wojny! Pomóż obalić rządy Złego Władcy!


#1 2013-04-29 00:00:34

 Colami

Fugitive

Call me!
Skąd: Dark Forest
Zarejestrowany: 2013-04-28
Posty: 781
Punktów :   
WWW

Stara część Miasta

Istne ruiny spowodowane atakiem na Miasto przez Melfiora. Jedynie kto tu mieszka, to szdczury lub przestępcy.


My life is end!

Offline

 

#2 2013-05-24 14:49:26

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Stara część Miasta

" Mogła przecież się stamtąd ze mną ulotnić, ale nieee, musiała samodzielnie popisać się swoimi umiejętnościami. Ten kryształ jest cholernie niebezpieczny" Myśli kotłowały się w umyśle Zanderii jak chmara much odbijających się od szyby kiedy przechodziła przez ruiny. Zła wskoczyła na coś co kiedyś mogło być dachem, ogniem wypaliła cieplutkie zagłębienie i nachmurzona położyła się w nim. "Czym ja się przejmuję, poradzą sobie. Zastanawia mnie tylko ten kryształowy smok, nie wydawał się być taki pomylony jak ta z Łąk... Ale mam przecież informacje, muszę się zająć własną sprawą, on może ciągle żyć. " Zła zakryła łeb łapami. "Agrrt, co mam robić? Nawet nie wiem gdzie Ivenir może być! Informacje, dane, więcej informacji!" Wstała, nie miała już ochoty na teleportowanie się. Wzniosła się w powietrze i poleciała do...


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.geode.pun.pl www.eti2011r.pun.pl www.wena.pun.pl www.ogamedodatki.pun.pl www.filangur.pun.pl