The War of Dragons

Czasy zimnej wojny! Pomóż obalić rządy Złego Władcy!


#1 2013-04-28 23:47:19

 Colami

Fugitive

Call me!
Skąd: Dark Forest
Zarejestrowany: 2013-04-28
Posty: 781
Punktów :   
WWW

Ulice Mieszkalne

Tutaj są tylko domy smoków zamieszkujących to Miasto.


My life is end!

Offline

 

#2 2013-05-02 15:04:45

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

-Akurat znam tego smoka. Kilka razu już się spotkaliśmy. *zaczyna dymić* Zawsze chce mnie zabić.


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

#3 2013-05-02 15:10:46

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- A wiesz przynajmniej jak ma na imię? A jeżeli za każdym razem kiedy się spotykacie próbuje cię zabić to musiałeś mu kiedyś wyrządzić jakąś krzywdę. Albo to twój klan. Domyślasz się co to mogłoby być?


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

#4 2013-05-02 15:13:43

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- Ma na imię Meridian. Mówił że mój ojciec zamordował jego rodzinę gdy miał 2 lata. Lecz to nie możliwe bo przez 20 lat był poważnie chory.


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

#5 2013-05-02 15:19:17

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- I nie dałeś rady mu tego wytłumaczyć? - smoczyca rozglądała się uważnie w poszukiwaniu napisów w stylu " Pokoje do wynajęcia"

Ostatnio edytowany przez Virllanda (2013-05-02 15:19:28)


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

#6 2013-05-02 15:24:39

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- Nie chciał słuchać. Ani razu. Właśnie. Widziałem dym z okolic wieży. A także jednego smoka z gildii zabójców. Tej samej do której należy Meridian. Może on coś wie. * "wyłącza" światło wylatujące z pomiędzy łusek*


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

#7 2013-05-02 15:32:55

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- Nie wiem czy zobaczyłbyś dym z tak daleka... Ale zobaczymy. O, tu coś jest.- podeszła do domu z napisem " Wolne pokoje" w oknie. Zapukała. W drzwiach pojawił się przyjazny pysk smoka
- Witamy, zapraszamy. Ile pokoi na ile dni?
- Dwa pokoje, jedna noc. Zapłacę z góry.- Zmaterializowała w swojej łapie ukryte wcześniej pod jedną z jej łusek dwie złote monety.- Reszty nie trzeba.- Wzięła klucz z blatu recepcji i podążyła schodami na górę.


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

#8 2013-05-02 15:36:50

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- Akurat smoka łatwo było dostrzec bo przelatywał nade mną. Widziałem materiały wybuchowe w torbie oraz symbol gildii.


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

#9 2013-05-02 15:47:16

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- Naprawdę? - Zand obróciła się - Czego mogłaby chcieć gildia od mojego ojca? Może naszych zbiorów...- Złote plamki w oczach zalśniły- W zasadzie, to dużo materiałów wybuchowych nie było potrzeba, wystarczyło rozproszyć aury kontrolujące niektóre z artefaktów, same powybuchały.- Spuściła głowę- Teraz nie ma co o tym myśleć, ty jesteś poszkodowany, ja- zmęczona. Nie mogę myśleć jasno... Jutro rano zobaczymy, popytamy. Teraz radzę ci iść się porządnie wyspać. Już do łóżka. Nie chcę byś rano znów mi co chwila omdlewał, dobra?

Ostatnio edytowany przez Virllanda (2013-05-02 15:48:41)


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

#10 2013-05-02 15:59:34

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- Dobra. Dobranoc.
*wspomnienie*
- tato co chciałeś mi powiedzieć?
- Mój czas już się kończy. Pora by ktoś odnalazł relikwię naszej rodziny.
- relikwię?
- Zapisane są w niej prawdziwe dzieje naszego klanu.
- Co to znaczy?
- Zrozumiesz niedługo.
- A gdzie ona jest?
- Tak gdzie golem stoi na straży. Poznasz po godle klanu.
- Co to golem?
- Wyjaśnię ci to kiedy indziej.
* świt , głęboko śpi *


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

#11 2013-05-02 16:03:35

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

Obudziła się z pierwszymi promieniami słońca. Szeroko ziewnęła, przeciągnęła się, sprawdziła, czy wszystkie jej rzeczy nadal tkwią bezpiecznie pod łuskami i wyszła na korytarz. Zastukała w drzwi do pokoju Indir'a.
- Wstawaj śpiochu, czas się zbierać. Nie chcesz chyba, żeby ktoś zabił cię we śnie?

Ostatnio edytowany przez Virllanda (2013-05-02 16:03:44)


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

#12 2013-05-02 16:07:05

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- Co co. A dobra już wstaje.
powiedzieć jej czy nie *myśli*


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

#13 2013-05-02 16:15:33

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

Zmaterializowała jeden z nielicznych artefaktów, które przetrwały spalenie wieży- mapę pokazującą obszar na którym, ten kto jej używa w danym momencie się znajduje. Miała ją ze sobą, kiedy wyruszała po nową księgę, do pewnej dziwacznej krainy. Przyjrzała się mapie. "Hm, myślę, ze moglibyśmy udać się na rynek, tam zazwyczaj najwięcej się dzieje"


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

#14 2013-05-02 16:18:41

 cezary150199

Użytkownik

47407087
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 994
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

- Dobry pomysł.
Powiedzieć jej czy nie *myśli*


No one cry when every one die.
                                                                                                                                       ~~ przekazy myślowe ~~

Offline

 

#15 2013-05-02 16:25:03

 Virllanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 745
Punktów :   

Re: Ulice Mieszkalne

Wyszła z budynku, rozejrzała się i ruszyła w stronę rynku. W końcu nie wytrzymała.
- Twoje myśli dudnią od ciebie jakbyś był centrum trzęsienia ziemi a one wstrząsami! Martwisz się czymś? Nie obawiaj się, nie umiem czytać w myślach, jednak takie fale naprawdę drażnią aurę...


-
                                                                                             -Wypowiedzi-                                                            
                                                                                                   ~Myśli~
                                                                                      ~~Przekazy myślowe~~

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-polskieforum.pun.pl www.ftims09.pun.pl www.dbmaxfuture.pun.pl www.narutoarena.pun.pl www.bangbangbang.pun.pl